up up


Przecena 2018

W GPS.PL posiadamy sporo sprzętu do ewaluacji i testowania, który krąży pomiędzy naszymi klientami. Raz na jakiś czas mamy na zbyciu takie urządzenia.

Oferujemy je w pełni sprawne, po przeglądzie i z wgranym najnowszym dostępnym od producenta firmware. Udzielamy ograniczonej gwarancji.XSENS MVN.

Oferujemy kostium inercjalny do Motion Capture firmy XSENS, model MVN Awinda. Oparty na 17-tu sensorach inercjalnych MEMS, jest w pełni bezprzewodowy i umożliwia zapis/eksport animacji i wykonywanie badań biomechanicznych. Wymaga dokupienia software.

karta produktu | zapytaj o cenę

STIM300.

Jednostka Sensonor STIM300 oferuje w niewielkiej wymiarowo, odpornej obudowie żyroskopy MEMS o parametrach porównywalnych z jednostkami FOG, wyznaczając nowy trend technologii. Jednostka zalecana do projektów kosmicznych - np. mikrosatelitów.

karta produktu | zapytaj o cenę

OEM628.

Karta do integracji zawierająca odbiornik RTK (1 cm + 1 ppm) odbierający konstelacje GPS i Glonass. Dokładność autonomiczna: < 1 m, DGPS: < 40 cm, EGNOS: < 70 cm, TerraStar C: < 4 cm, ASG-Eupos: 1 cm.  Karta może byc zintegrowana z IMU inercjalnym. 20 Hz.

karta produktu | zapytaj o cenę

GNSS: